KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14943028
nr 1494 3028
Michael Warren (1942), "The Broad Walk Kensington Gardens", Monogramsignerad MW. Olja på duk, 91x122 cm, yttermått inklusive ram: 114x144
Utrop:
10.000 kr
Såld:
7.200 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:26:29
3/10 09:46:03
7.000 kr
3/10 16:08:41